Back to SENIORZY

Wawrzyn

WAWRZYN P 51/04/20
PRZYBLIŻONA DATA UR. 2012
WIELKOŚĆ: ŚREDNI WIĘKSZY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD KWIETNIA 2020

Opis

Wawrzyn to 11-letni pies, który został adoptowany jako szczeniak i wrócił do schroniska, gdyż właścicielka uznała, że sprawia problemy behawioralne. Wawrzyn istotnie będzie potrzebował świadomego opiekuna, który będzie potrafił odpowiednio sprawować nad nim opiekę. Problem sprawia obsługa psiaka (szczepienia i temu podobne zabiegi), intensywniejszy dotyk również nie jest wskazany. Przytulania, pieszczoty także niestety nie wchodzą w grę. Wawrzyn nigdy nie był ich nauczony 🙁 Nie polecamy go do domu z dziećmi; powinien trafić do doświadczonych osób.

Z drugiej strony psiak baaaardzo lubi spacery, bardzo cieszy się gdy wolontariusz przyjdzie zabrać go na przechadzkę, uwielbia i spacerować i spędzać czas na wybiegu, biegając. Bez problemu pozwala sobie założyć obrożę (szelki nie wchodzą w grę).

Jeśli nie trzeba go zbytnio dotykać, jest bardzo grzeczny – zna komendę siad, smaczki z ręki bierze bardzo delikatnie, bardzo ładnie chodzi na smyczy. Z innymi psami dobrze się dogaduje, na spacerze zaczepia je do zabawy. Mieszkał już z różnymi suczkami i zawsze zachowywał się wobec nich bardzo kulturalnie.

Bardzo zachęcamy do spacerów z tym kochanym psiakiem!

Kontakt do wolontariusza: Ewa 512 241 528