Back to DUŻE PSY

Dżeki

DŻEKI P 51/03/23
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2013
WIELKOŚĆ: DUŻY
KASTRACJA:
W SCHRONISKU OD MARCA 2023

Kategorie: ,

Opis

Dżeki został oddany, bo nie było już miejsca w domu „na tak dużego psa”. Z domu pełnego ludzi i psich braci został przeniesiony do boksu w nieznanym dla niego miejscu. Ciężko sobie nawet wyobrazić, co mógł czuć w momencie, kiedy z miejsca, które znał doskonale, został przeniesiony do samotnego pomieszczenia w sąsiedztwie podobnych do niego psów pozbawionych domu.

Dżeki to przemiły i fantastyczny pies. Na widok człowieka zaczyna niecierpliwie krążyć w boksie i podszczekiwać, ale to tylko dlatego, że wie, że człowiek to „głaski”; że człowiek to fajny spacer, który bardzo lubi; że człowiek to nowe zapachy, które uwielbia; i że człowiek to piłka do rzucania, którą uwielbia ponad wszystko!

Pierwsze 10 minut spaceru może wymagać nieco siły, bo Dżeki jest podekscytowany spacerem i może trochę ciągnąć, ale gdy tylko zrozumie, że spacer nie trwa 15 minut, idzie spokojnie, penetrując nowe krzaki i poznając nowe zapachy. Na uwagę zasługuje fakt, że w zasadzie przez cały czas spaceru nie przestaje merdać ogonem. Szczególnie kiedy się go zawoła. Wtedy trochę zwalnia, kładzie uszy i czeka na głaski.

Dżeki musi się jeszcze nauczyć, jak spacerować w towarzystwie czworonożnych kolegów. W tym momencie jeszcze lubi sobie poszczekać na inne psy, ale bardziej z ekscytacji niż z agresji. Do kotów i dzieci jego stosunek jest nieznany.

Kontakt do wolontariusza: 660 729 413