Back to ADOPTOWANE

Azor

AZOR P 20/07/19
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2011
WIELKOŚĆ: DUŻY
KASTRACJA: NIE (oczekuje)
W SCHRONISKU OD: lipca 2019

Kategoria:

Opis

Azorek to pogodny, urodziwy, miły psiak. Niestety ma czasem problemy z utrzymaniem moczu. Obecnie jest diagnozowany i przebywa w schroniskowym szpitaliku. Azor ma też problemy z tylnymi łapami. Porusza się w specyficzny sposób (więcej na temat zdrowia Azora u schroniskowych weterynarzy).

Azor jest przyjacielski i ufny w stosunku do każdego napotkanego człowieka. W schronisku nigdy do tej pory nie wykazał agresji. Na spacerach obok napotkanych psów przechodzi spokojnie, nie wyrywa się i nie obszczekuje. W szpitalu boks zamieszkiwał zarówno z suczkami, jak i psami. Z każdym świetnie się dogadywał. Azor nadaje się więc do domu z innymi psiakami. Wydaje się, że lepiej czuje się, mieszkając w otoczeniu innych psiaków, niż gdy zamieszkiwał boks sam.

Azor bardzo ładnie chodzi na smyczy. Ze względu na jego tylne łapy preferowane są raczej niezbyt długie i spokojne wędrówki. Uwielbia przebywać na wybiegu. Czuje się tam swobodnie, dlatego dom z ogrodem byłby dla niego na pewno plusem. Psiak bardzo lubi towarzystwo człowieka. Zawsze jest radosny i cieszy się z każdych odwiedzin opiekunów. Lubi głaskanie i pieszczoty, ale nie jest też nachalny. W schronisku Azor przebywa od lipca. Póki co jest bardzo pozytywnie nastawiony i mamy nadzieję, że szybko znajdzie rodzinę.

Czas spędzony w schronisku dla niektórych psiaków bywa bardzo trudny. Nie chcemy, aby nasz radosny Azor zmienił się w zrezygnowanego i smutnego psiaka… Bardzo prosimy o odpowiedzialny dom dla Azorka i aby jego pobyt w schronisku trwał jak najkrócej.

Kontakt do wolontariusza: Sonia – tel. 503 081 921