Reia

REIA P 102/06/23
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2018
WIELKOŚĆ: ŚREDNIA
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD: CZERWCA 2023

Kategoria:

Opis

Reia to pozytywna i energiczna suczka, która trafiła do nas z Ukrainy. W stosunku do człowieka nastawiona jest przyjacielsko. Boks dzieli z kolegą Wawrzynem, co oznacza, że po wcześniejszym zapoznaniu jest szansa, że mogłaby zamieszkać w domu z innym psem. Uwielbia spacery, jej podskoki pełne radości jeszcze w boksie podczas ubierania nie mają końca…

Uwielbia wędrówki, na smyczy trochę ciągnie, ale to z emocji, w domu z pewnością szybko wszystkiego się nauczy. Widać jak bardzo cieszą ją wyjścia i turlanie się w trawie.

Reia zdecydowanie zyskuje przy bliższym poznaniu. Na początku swojego pobytu w schronisku praktycznie wcale nie była zainteresowana kontaktem z człowiekiem. Interesowalo ją wyłącznie wyjście na spacer a wolontariusz był niejako narzędziem do osiągniecia tego celu. Nie wiemy jakie życie Reia wiodła w  Ukrainie, możliwe, że nikt wczesniej nie poświecał jej wiele uwagi, wiec i ona nie obdarzała nią człowieka.

Po kilku miesiącach jej nastawienie do ludzi bardzo się zmieniło. Wyraźnie szuka kontaktu, lubi głaskanie i przytulanie, a na spacerach często sprawdza czy nie opiekun jest blisko. Myślę, że w domu Reika okaże się bardzo ciepłą i wylewną sunią. Ktoś, kto ją adoptuje, będzie miał przyjemność obserwowania jej dalszej przemiany.

Reia jest świetną kandydatką na pierwszego psa dla osób, które nie mają jeszcze doświadczenia w życiu z psiakami.

Zapraszamy na spacery zapoznawcze z Reią!

Kontakt do wolontariuszki: 785 027 026 (Nika), 512 241 528 (Ewa)