Back to ADOPTOWANE

Cyrkonia

CYRKONIA P 72/11/18
PRZYBLIŻONA DATA UR. 2017 r.
WIELKOŚĆ: ŚREDNIA
STERYLIZACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD LISTOPADA 2018 r.

Kategoria:

Opis

Cyrkonia to dwuletnia, średniej wielkości suczka, która wiele przeszła w swoim krótkim życiu – została znaleziona w lesie, przywiązana do drzewa wraz ze swoimi szczeniakami. Pomimo krzywdy, jaką jej wyrządzono, nadal jest ufna i wpatrzona w człowieka. Uwielbia się przytulać i być głaskana. Jest również wielkim łakomczuchem i za małe smakołyki dość łatwo daje się namówić na naukę nowych komend.

Jak na tak młodego psiaka przystało, roznosi ją energia i wszędzie jej pełno. Jej młodzieńczy wigor uwidacznia się również na spacerze – Cyrkonia ciągnie na smyczy, dlatego przyszły opiekun będzie musiał poświęcić nieco czasu na naukę poprawnego chodzenia przy nodze i na luźnej smyczy. Na wybiegu sunia czerpie ogromną radość z biegania, szczególnie za piłeczką czy piszczącą zabawką. W boksie dogaduje się zarówno z suczkami, jak i z psami, natomiast na spacerze zdarza się jej czasem obszczekać mijane psy. W przypadku adopcji do drugiego psiaka zalecane byłoby wcześniejsze zapoznanie z przyszłym psim kolegą.

Cyrkonia czeka na swojego człowieka, który już nigdy nie wyrządzi jej żadnej krzywdy i stanie się towarzyszem na kolejne radosne lata.

Kontakt do wolontariuszki: Ania – 724 107 714