Back to ADOPTOWANE

Bona

BONA P 47/06/18
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA : 2008 r.
WIELKOŚĆ : MAŁA
W SCHRONISKU OD : CZERWCA 2018 r.

Kategoria:

Opis

Bona to starsza suczka, której pierwsze chwile w schronisku nie należały do łatwych i upływały w depresyjnym nastroju – apatyczna, słabiutka nie zwracała uwagi ani na ludzi ani na inne pieski. Zabieranie jej na spacer z początku było przymusem, jednak Bona nigdy nie zareagowała na człowieka ani na żadnego pieska agresywnie bądź zaczepnie.
Na dzień dzisiejszy nabrała odrobinę pewności siebie i już nie może doczekać się każdego następnego spacerku – jest grzeczna, cichutka i spokojna nie tylko przebywając na wybiegu ze swoimi towarzyszkami z boksu ale także spacerując w powolnym tempie. Bona bardzo łaknie kontaktu z człowiekiem i niesamowicie mocno tęskni za głaszczącą ręką opiekuna. Gdy pozna nową osobę nie zajmuje jej dużo czasu, by się do niej przyzwyczaić.
Nie ma uciekinierskich zapędów, można rzec, że od momentu wyjścia z boksu jest wpatrzona w człowieka. Jej relacje z suczkami z boksu są jak najbardziej pozytywne, Bona na smyczy nie ciągnie i nie wyrywa się do napotkanych psów. Jednym słowem psia anielica, która z utęsknieniem czeka na ten jedyny odpowiedzialny dom, gdzie jej potrzeby jako psiej seniorki zostaną zapewnione.
Dlaczego Bona musi spędzać swoje życie w schronisku? Będzie doskonałym przyjacielem, tak bardzo pragnie znaleźć swojego człowieka.

Tel. do wolontariuszki : 798 380 233 (Zosia)