Back to ADOPTOWANE

Pantofel

PANTOFEL P 122/05/19
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2018
WIELKOŚĆ: ŚREDNI
RASA: MIESZANIEC
KASTRACJA: NIE (oczekuje)
W SCHRONISKU OD MAJA 2019 r.

Kategoria:

Opis

Ten słodki, złocisty, mały psiak swoje urocze imię zawdzięcza bucikowi, który trzeba mu zakładać, wychodząc z nim na spacer. Pantofelek ma problem z przednią łapą, dlatego obecnie przebywa w schroniskowym szpitalu (więcej informacji o stanie zdrowia psa u schroniskowych weterynarzy). Mimo chorej łapki psiak porusza się bez problemów i zdaje się nie zauważać swojej dolegliwości.

Pantofelek to młody, energiczny psiak. Kiedy wchodzi się do jego boksu, ten szaleje z radości. Bardzo cieszy się na widok człowieka, zawsze jest wesoły i przyjacielsko nastawiony. Od razu wskakuje na kolana opiekuna i domaga się głaskania. Kiedy jednak trafił do schroniska, był wycofany oraz bał się smyczy. Nie rozumiał sytuacji, w której się znalazł. Był zagubiony. Kiedy zakładano mu smycz, nagle przestawał się ruszać. Z czasem przekonał się jednak, że smycz oznacza, że czeka go coś przyjemnego. Teraz bez żadnego problemu można mu ją założyć. Przed spacerem trzeba założyć mu również bucik. Psiak ma mnóstwo energii i jest bardzo ruchliwy, jednak da się to zrobić.

Pantofelek najszczęśliwszy jest na wybiegu. Musi obwąchać każdy zakamarek. Uwielbia przebywać na świeżym powietrzu. Nie ma piękniejszego widoku niż szczęśliwy Pantofelek wędrujący po trawie w swoim buciku. Psiak przybiega na zawołanie do opiekuna. Bardzo lubi się przytulać oraz bez problemu można go nosić na rękach.
Pantofelek mieszkał z różnymi psiakami i nigdy nie było z nim większych problemów. Zdarza mu się jednak być zazdrosnym, że nie jest on w centrum uwagi, dlatego najlepiej czułby się w domu jako „psi jedynak”.

Kiedy zobaczy się Pantofelka po raz pierwszy, nie da się w nim nie zakochać. Jest przeuroczym, wesołym, energicznym psiakiem. Jest z niego prawdziwy przytulasek. Bardzo prosimy o dom dla tego urzekającego stworzenia!

Kontakt do wolontariusza: Sonia – tel. 503 081 921