Back to SENIORZY

Misia

MISIA P 97/11/20
PRZYBLIŻONA DATA UR: 2005
WIELKOŚĆ: ŚREDNIA
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU: OD LISTOPADA 2020

Kategorie: ,

Opis

Misia to urocza suczka o pięknej rudawej sierści i przecudnym spojrzeniu. Jest niewielka, grzeczna i bezproblemowa. Jest już starszym pieskiem, ma ok. 15 lat. Niech Was to jednak nie zmyli – energii i radości życia ma mnóstwo!

Bardzo chętnie wychodzi na spacery, gdy tylko widzi zbliżających się wolontariuszy to skacze z radości, merda ogonkiem i zachowuje się jak niesforny szczeniak. Na smyczy chodzi bardzo ładnie, nie ciągnie i z ożywieniem ogląda otoczenie. Z chęcią przychodzi się przywitać z każdą napotkaną osobą, ale nie jest przy tym natarczywa. Po spacerku wraca do boksu, który zamieszkuje z innym pieskiem. Dogaduje się z nim bardzo dobrze, razem odpoczywają, jedzą i obszczekują radośnie odwiedzających. Mysia z chęcią zamieszka z innym pieskiem po wcześniejszym spacerze zapoznawczym.

Do ludzi jest bardzo przyjacielsko nastawiona. Gdy wolontariusz przyjdzie zabrać ją na spacer to obowiązkowo musi poświęcić chociaż kilka minut na przytulanie, głaskanie i zapewnianiu, że świat to nie tylko zimny, betonowy boks. Piesek bardzo chętnie poddaje się zabiegom pielęgnacyjnym – czesanie na przemian z czułościami mogłoby trwać godzinami 🙂

Misia została odebrana interwencyjnie w bardzo złym stanie – z dużym guzem pod brzuszkiem, który został już usunięty. O przebiegu interwencji można poczytać tutaj:
https://www.facebook.com/Krakowskie.Towarzystwo.Opieki.nad.Zwierzetami/posts/4315383145143818
Niestety nie wiemy, czemu psinka okazała się niegodna wizyty u weterynarza i leczenia. Wiemy jednak, że bardzo potrzebuje swojego miejsca w czyimś sercu i ciepłego kąta żeby ogrzać stare kosteczki.

Kontakt z wolontariuszką: 517 586 954