Back to ADOPTOWANE

Lawa

LAWA P 14/07/23
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2017
WIELKOŚĆ: ŚREDNI
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD: LIPCA 2023

Kategoria:

Opis

Lawa to 6-letnia czarna mała suczka, która do tej pory miała swoją rodzinę, ale ze względu braku pieniędzy na utrzymanie psa została oddana przez właścicieli do schroniska i teraz szuka nowej rodziny, która ją pokocha i da jej dom na zawsze.

Lawa na początku była bardzo wystraszona nowym miejscem, w którym się znalazła i nie pozwoliła do siebie podchodzić, pokazując swoje ząbki i próbując wolontariusza odstraszyć.

Cierpliwość oraz smaczki (sunia jest wielkim łasuchem) przełamały jej strach i teraz spokojnie daje założyć sobie szelki i chętnie wychodzi na spacer. Podczas spacerów dość głośno wymienia poglądy z innymi psiakami oraz obszczekuje rowerzystów i biegaczy, ale jest też wielką fanką wszelakich smaczków, więc bez problemu można ją wyciszyć.

Lawa ma bardzo dużo energii i cały czas domaga się uwagi, dlatego też potrzebuje dużo ruchu, zabawy oraz nauki, do której jest bardzo chętna.

Lawa to suczka z charakterem, która powinna być w domu jedynaczką, gdyż chciałaby mieć swojego człowieka tylko dla siebie.

Kontakt do wolontariusza: 608 217 403