Back to MAŁE PSY

Guzik

GUZIK P 6/08/23
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2011
WIELKOŚĆ: MAŁY
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD: SIERPIEŃ 2023

Kategorie: ,

Opis

Guzik to fantastyczny mały psiak. Idealny towarzysz spacerów. Nie jest już najmłodszy, ale wciąż ma dość dobrą kondycję. Oczywiście jego 12 lat to może być już za dużo na wielogodzinną wyprawę w góry, ale spokojny spacer w parku lub w podmiejskim lesie – Guzik na pewno będzie zadowolony i wdzięczny.

Chłopak trafił do schroniska, ponieważ błąkał się po ulicy. Niestety nikt się po niego nie zgłosił. Przeszedł u nas operację usunięcia narośli na tylnej łapie i już wszystko jest w porządku. Kawaler ma też niewielką wadę zgryzu. Ma wysuniętą do przodu dolną szczękę, przez co widać mu dolne ząbki. W żaden sposób nie przeszkadza mu to w życiu. Nawet dodaje uroku i wyjątkowości.

Aby nie było zbyt słodko, musimy też wspomnieć o tym, że niestety Guzik ma jedną wadę. Podczas spacerów szczeka na inne psy. Nie znamy jego przeszłości, ale mamy nadzieję, że nowym opiekunom uda się to przepracować szybko i bezproblemowo. Nie pozwólmy, aby ten uroczy i nie najmłodszy już dżentelmen spędził za kratami zimę. Zasługuje na ciepłe legowisko, pełną miskę i swojego człowieka.

Kontakt do wolontariuszki: 505710509 (Marlena)