Back to MAŁE PSY

Urwis

URWIS P 46/12/20
PRZYBLIŻONA DATA UR: 2007
WIELKOŚĆ: MAŁY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD: GRUDZIEŃ 2020

Kategoria:

Opis

EDIT 15.07.2023 :

Urwis został adoptowany w styczniu 2021 roku i wydawało się, że odtąd jego życie będzie usłane różami. Niestety po ponad dwóch latach jego opiekunka zachorowała i nie jest w stanie dłużej się nim zajmować. Urwiskowi grozi wiec powrót do schroniska. To starszy pies, który wciąż ma w sobie duże pokłady energii. W domu nie sprawia większych problemów,  lubi chodzić na spacery, jest bardzo przywiązany do swojej opiekunki, ale potrafi tez zostawać sam w domu. Urwis vel Czarek (bo takie imię dostał w obecnym domu) jest przeuroczym, małym psiaczkiem, który za opiekę odwdzięczy się całym ogromem psiej miłości. Bez problemu mógłby zamiezkać z osobą, która nie ma większego doświadczenia z psami.  Pilnie szukamy domu dla psiaka! Pomóżcie! 

 

Ciężko nam uwierzyć, że ten pełen energii i radości psiak ma 13 lat! Zachowuje się jak szczeniak. Urwis jest ciekawskim i wesołym pieskiem. Kiedy wchodzimy do boksu, wita opiekunów, skacząc na swoich krótkich łapkach i macha radośnie ogonem. Domaga się głaskania i przytulania. Na spacerze trochę ciągnie na smyczy. Na pewno przy regularnych spacerach ten wulkan energii trochę by się uspokoił. Urwis zamieszkuje boks z innym psiakiem. Jest przyjacielsko nastawiony do psich kolegów. Po wcześniejszym zapoznaniu mógłby zamieszkać z psem rezydentem.

Urwis wcale nie jest urwisem raczej małym, uroczym urwiskiem. Nie sprawia żadnych problemów. Psiak mógłby być dobrym wyborem dla rodziny z dziećmi, ponieważ jest przyjacielski i radosny. Zapraszamy na spacery zapoznawcze z Urwisem. Na pewno swojemu przyszłemu właścicielowi da mnóstwo miłości i radości.

Kontakt do wolontariuszki: 785 027 026 (Nika)