Back to ADOPTOWANE

Franek

FRANEK P 55/06/23
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2011
ROZMIAR: ŚREDNI MNIEJSZY
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD CZERWCA 2023

Kategoria:

Opis

Franek został oddany do „Okna Życia”, więc nie znamy jego przeszłości. Wolontariuszom dał się poznać jako przesympatyczny psi seniorek. Na spacerach nie szczeka na inne psy i bardzo ładnie chodzi na smyczy. Jest zainteresowany wąchaniem i smakołykami. Nie boi się aut czy rowerów. Zawsze przystanie i z zainteresowaniem obserwuje otoczenie. W schronisku odkrył, co znaczy drapanie za uchem i fajny kontakt z człowiekiem.

Nasz Franciszek szuka domu, który zapewni mu ciepły kąt, mięciutkie legowisko, pełną miskę i regularne spacery. Nie muszą być one długie, ważne by były pełne wąchania i pysznych smaczków. Nasz chudzielec może je jeść bezkarnie – a trzeba przyznać, że jest sporym łakomczuchem – bo przy jego budowie ciała nadwaga mu nie grozi. Mimo że lata młodości ma za sobą, to jest bardzo wytrwały również na dłuższych spacerach, co tym bardziej potwierdza, że w tym 12-latku drzemie jeszcze duch młodzieńca. Franek bez problemu pokonuje spore odległości i zupełnie nie odbiega tempem od dużo młodszych towarzyszy z boksu. Franek dobrze dogaduje się z innymi psami i ze współlokatorami w boksie nie ma zamiaru wdawać się w bójki czy sprzeczki.

Nie pozwólmy, by taki kochany psiak dalej spędzał dnie zamknięty w schroniskowym boksie! Zapraszamy na spacery z tym wesołym, pogodnym seniorkiem, który przede wszystkim potrzebuje dużo czułości i miłości, aby w pełni cieszyć się urokami pieskiego życia na swojej psiej emeryturze. Nie pozwólmy, by spędził ją w azylu.

Kontakt do wolontariusza: 505 710 509 (Marlena), 515 464 338 (Anita)