Back to ADOPTOWANE

Alfa

ALFA P 2/03/20
PRZYBLIŻONA DATA UR: 2019
KASTRACJA: TAK
ROZMIAR: ŚREDNI
W SCHRONISKU OD MARCA 2020

Kategoria:

Opis

Alfa trafiła do schroniska wraz z trójką rodzeństwa – dwoma siostrami Andzią i Antosią oraz bratem Antosiem. Całe rodzeństwo od urodzenia mieszkało na działkach, gdzie musiało radzić sobie samo z poszukiwaniem jedzenia i miejsca do spania (psiaki nocowały w wykopanych przez siebie norach). Na szczęście ktoś je wypatrzył i trafiły do schroniska. Pozostała trójka już znalazła swoje wymarzone domy i ma się w nich świetnie, a nasza malutka dziewczyna została sama w schronisku.

Alfa jest najmniejsza i najchudsza z całego rodzeństwa. Na początku pobytu bała się wszystkiego i nie chciała wychodzić z boksu. Dopiero, gdy brało się ją na ręce i przenosiło z dala od szczekających psiaków, była w stanie iść na spacer. Alfa nadal boi się nowych miejsc i hałasów, dlatego chodzenie na smyczy sprawia jej jeszcze mały problem. Poza tym jest przekochaną suczką, która szuka kontaktu z człowiekiem. Z innymi psiakami dogaduje się bardzo dobrze – są dla niej wsparciem i stara się je naśladować.

Alfa bardzo potrzebuje domu, w którym nabierze pewności siebie oraz zostanie otoczona miłością, której do tej pory nie miała szansy zaznać.

Kontakt do wolontariuszki: Ania – 724 107 714