Back to ADOPTOWANE

Tekila

TEKILA P 94/12/19
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2018
STERYLIZACJA: TAK
ROZMIAR: ŚREDNI WIĘKSZY
W SCHRONISKU OD: GRUDZIEŃ 2019

Kategoria:

Opis

Tekila to półtoraroczna suczka oddana do schroniska tuż przed Świętami Bożego Narodzenia. Została porzucona przez właścicieli z powodu „braku środków na leczenie psa”. Co ciekawe, sunia najprawdopodobniej tuż przed trafieniem do schroniska miała szczenięta. Okazuje się, że ktoś miał środki, by „odchować” (?) szczenięta, a nie miał, by zadbać o mamę i jej zdrowie…

Sunia trafiła do schroniska będąc bardzo wychudzona. Od momentu przyjęcia cały czas przebywa w schroniskowym szpitaliku, gdzie stopniowo odzyskuje formę, nabiera masy, regeneruje się i pięknieje z dnia na dzień (więcej o stanie zdrowia psiaka u schroniskowych weterynarzy). Udało się nam dowiedzieć, że obecnie psinka jest żywiona karmą dla alergików.

Tekilka przez pierwsze dni była przerażona i nieufna, ale można powiedzieć, że obecnie troszkę oswoiła się z nową sytuacją. Cieszy się na widok swoich opiekunów, uwielbia być głaskana i przytulana. Jest bardzo grzeczna i przyjacielsko nastawiona do człowieka. Ma w sobie ogromne pokłady uroku osobistego, merda ogonkiem i robi przymiarki do rozdawania całusów. 🙂 Jako młody psiak potrzebuje zabawy oraz uwagi ze strony człowieka. Coraz ładniej chodzi na smyczy, a na spacerach nie reaguje na czworonożnych kolegów.

Tekila nie powinna swojej psiej młodości spędzać samotna w schroniskowym boksie. Jest nieśmiałym, delikatnym psiakiem, który potrzebuje poczucia bezpieczeństwa i miłości. Bardzo prosimy o dom dla tego maleństwa.

Jeśli ktoś chciałby poznać tę uroczą kruszynkę i dać jej prawdziwy, kochający dom, prosimy o kontakt z wolontariuszką, która się nią zajmuje.

Kontakt do wolontariusza: 503 081 921

fot.: Kasia Bryniak