Back to ADOPTOWANE

Zoe

ZOE P 84/01/19
PRZYBLIŻONA DATA UR. 2016 r.
WIELKOŚĆ: MAŁA
STERYLIZACJA: TAK
W SCHRONISKU OD STYCZNIA 2019 r.

Kategoria:

Opis

Zoe pierwszy raz do schroniska trafiła kilka miesięcy temu, po czym szybko znalazła dom. Jednak nie był to dom jej marzeń. W styczniu została znaleziona i z powrotem trafiła do schroniska. Pomimo napotkanych trudności, Zoe jest pozytywną i radosną suczką. Ma dużo energii, uwielbia biegać i węszyć. Ostatnio także polubiła aportowanie piłeczki. Jest także bardzo ciekawska, na wybiegu musi sprawdzić każdy zakamarek. Zoe to mała łobuziara, stąd żadna dziura w ogrodzeniu jej nie umknie, trzeba więc pilnować, aby nigdzie nie uciekła.

Jeżeli chodzi o stosunek do innych zwierząt, Zoe ich nie toleruje. Musi być bezwzględnie psią jedynaczką. Chętnie chodzi na spacery i nie ciągnie na smyczy. Wyjątek stanowią sytuacje, gdy zobaczy innego psa. Wtedy potrafi się do niego wyrwać.

Zoe szybko się uczy, opanowała już komendę „siad”, a także przeskakiwanie przez przeszkody. Kontakt z ludźmi i głaskanie sprawiają jej przyjemność, jednak nie jest typem kanapowca, a raczej psiakiem, który musi się wybiegać. Szukamy dla Zoe odpowiedzialnego domu, który poradzi sobie z jej niechęcią do innych psów, a także zapewni odpowiednią dawkę ruchu.

Kontakt do wolontariuszki: Ania – 724 107 714