Back to DUŻE PSY

Tyson

TYSON P 27/05/22
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2014
WIELKOŚĆ: DUŻY
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD MAJA 2022

RASA: BOKSER

Kategoria:

Opis

Tyson został znaleziony przywiązany do drzewa. Nie wiemy, jakie było jego życie, zanim został znaleziony. Niestety takie porzucenie swojego przyjaciela nie świadczy o niczym dobrym… Nawet nie chcemy myśleć, co musiał czuć w tamtym momencie. Kiedy go znaleziono był przeraźliwie wychudzony. Obecnie jest już trochę lepiej, ale wciąż widać mu wszystkie żebra.

Tyson jest psiakiem ufnym i łagodnym. Kiedy wchodzimy do boksu radośnie się z nami wita. Przy pierwszym spotkaniu z nową osobą może być zdystansowany, ale jak już kogoś dobrze zna, to cieszy się na jego widok jak szczeniak. Wesoło podskakuje i macha ogonkiem. Lubi głaskanie szczególnie po głowie. Bardzo ładnie chodzi na smyczy. Lubi sobie powęszyć i chodzi wtedy z noskiem przy ziemi. Prawie w ogóle nie ciągnie. Jego tempo bywa dynamiczne tylko wtedy, kiedy go coś zainteresuje. Mijane psiaki na spacerach zwykle ignoruje. Obecnie mieszka w schroniskowym szpitalu, gdzie wciąż nabiera sił. Jak osiągnie prawidłową wagę będzie sporym psem.

Tyson to mądry psiak. Po jego zachowaniu widać, że ważna jest dla niego więź z konkretnym człowiekiem i będzie wiernym przyjacielem. Na pewno będzie wspaniałym towarzyszem długich spacerów. Mamy nadzieję, że ktoś zakocha się w tej uroczej mordce i resztę życie spędzi u boku kochającego go opiekuna.

Kontakt do wolontariuszki: 601446752 (Krzysztof); 503 081 921 (Sonia), 601 976 965 (Magda)