Back to ADOPTOWANE

Rex

REX P 55/08/21
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2011
WIELKOŚĆ: ŚREDNI
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD: SIERPNIA 2021

Kategoria:

Opis

Rex to 10-letni psiak, któremu radości życia, energii, uśmiechu i miłości do człowieka nie brakuje:) Uwielbia ludzi! Uwielbia się przytulać! Zabiega o uwagę człowieka swoim cudownym usposobieniem. Jest bardzo pozytywny, otwarty, przemiły i grzeczny. Został oddany do Okna Życia, najprawdopodobniej powodem był fakt, iż nie dogadał się z innymi psimi domownikami, dlatego też zalecamy dla niego dom bez innych towarzyszy.

W boksie przed wyruszeniem na spacer jest strasznym wiercipiętą. Gdy już uporamy się z założeniem obroży i smyczy, Rex dzielnie maszeruje na upragniony spacer. Na smyczy chodzi bardzo ładnie, czasem z ekscytacji może trochę pociągnąć, ale nie jest to problemowe. Z innymi psami nie powinien mieszkać, ale spacerujących kolegów mija bez problemu. Ładnie przechodzi obok nich, nie zachęcając do awantur. Przebywając na wybiegu lub łące, uwielbia się przytulać, obraca się wówczas na plecy i cieszy namiastką wolności.

Reksik jest nauczony mieszkania w domu, zna podstawowe komendy – siad, podaj łapę. O stan zdrowia naszego uroczego czworonoga można zapytać w schroniskowym ambulatorium. Mamy nadzieję, że mimo tych 10 lat, Rex szybko znajdzie wspaniały dom i nie będzie musiał długo czekać na niego w azylu. Bardzo o to prosimy! Nowy opiekun znajdzie w nim wspaniałego przyjaciela, który będzie dawką pozytywnej energii na każdy dzień.

Kontakt do wolontariusza: 512 241 528 (Ewa)