Back to ADOPTOWANE

Precel

PRECEL P 109/05/18
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2012
KASTRACJA: Tak
WIELKOŚĆ: Średni-większy
W SCHRONISKU OD maj 2018

Kategoria:

Opis

Precel jest wciąż jeszcze młodym, 7-letnim psiakiem, który został znaleziony w maju 2018 roku, ale nikt się po niego nie zgłosił. Początkowo świat schroniska był dla niego zbyt przytłaczający, stąd na smycz reagował lękiem i nieufnością. Szybko jednak dał się przekonać do wspólnych spacerów i okazał się bardzo przyjacielsko nastawiony do człowieka. Lubi głaskanie, pieszczoty i kontakt z opiekunem. Poza boksem albo tuli się do wolontariusza, albo energicznie buszuje w trawie. Na początku wydaje się roztargniony, ale po jego bliższym poznaniu można odkryć, jaki to wesoły, entuzjastyczny i pogodny piesek.

Precelek dość opornie po spacerze wraca do boksu. Nic dziwnego, ten bezproblemowy psiaczek czeka na swojego człowiek już bardzo długo. Na inne psy reaguje bardzo dobrze – nie wyrywa się do nich i jest bardzo przyjaźnie nastawiony. W boksie zamieszkuje z dwoma innymi psiakami i nigdy nie dochodzi między nimi do konfliktu.

Precel to psiak właściwie dla każdego. Idealnie odnajdzie się w mieście – nie jest za duży, więc może zamieszkać nawet na niewielkim metrażu, nie będzie sprawiał problemów podczas spacerów, bo pięknie chodzi na smyczy, nie wyrywa się i przyjaźnie wita z psimi kompanami. Precel za dużo czasu zmarnował już w schronisku, zamiast przytulać się do swojego nowego opiekuna.

Kontakt do wolontariusza: 690 131 383