Back to ADOPTOWANE

Niusia

NIUSIA P 16/07/19
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2015 r.
WIELKOŚĆ: ŚREDNIA
STERYLIZACJA: NIE (OCZEKUJE)
W SCHRONISKU OD LIPCA 2019 r.

Kategoria:

Opis

Niusia to średniej wielkości suczka, która trafiła do schroniska znaleziona. Nie znamy jej przeszłości, ale jej zachowanie nie wskazuje na to, żeby ktoś ją wcześniej źle traktował. Ma około 4 lat, więc jest już dojrzałą sunią. Kiedy jest czas na zabawę i pieszczoty Niusia szaleje i daje upust swojej energii. W trakcie spaceru trochę ciągnie na smyczy, ale przy odrobinie pracy można ją tego oduczyć. Nie wyrywa się do innych psów. Ciągle zmieniają się jej współlokatorki z boksu i ze wszystkimi bardzo dobrze się dogaduje. Po wcześniejszym zapoznaniu bez problemu mogłaby zamieszkać z drugim psem w nowym domu.

W stosunku do ludzi jest bardzo przyjacielska, uwielbia się wtulać w wolontariuszy. Wskakuje przednimi łapkami na człowieka i dopomina się głaskania. W pierwszym kontakcie nie pokazuje zainteresowania człowiekiem, ale już przy drugiej wizycie otwiera się całkowicie i pokazuje, jak ogromną przyjemność sprawia jej bliskość znajomej osoby.

Niusia jest psiakiem bezproblemowym. Jest łagodna i delikatna. Daje się brać na ręce, co może w niektórych sytuacjach być pomocne. Z wyglądu sunia niczym się nie wyróżnia, jest po prostu czarnym, krótkowłosym kundelkiem o bursztynowych oczkach, które wpatrzone w człowieka mogą stać się największym skarbem dla nowego właściciela. Niusia zasługuje na wspaniały dom, gdzie będzie kochana i nigdy nie zabraknie rąk do głaskania. Powinna się umieć odnaleźć w każdych warunkach, jeśli tylko będzie obok swojego człowieka.

Kontakt z wolontariuszem: 691-270-616