Back to ADOPTOWANE

Muminek

MUMINEK P 61/12/20
PRZYBLIŻONA DATA UR: 2009
WIELKOŚĆ: ŚREDNI
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD STYCZNIA 2021

Kategoria:

Opis

Muminek to starszy psiaczek, który pilnie potrzebuje domu. Ze względu na jego wiek każdy tydzień ma znaczenie. Muminek żyje w swoim świecie, co może być spowodowane faktem, że słabo słyszy i niedowidzi.

Kiedy trafił do schroniska był bardzo zestresowny i bał się. Jednak z czasem poczuł się w miarę bezpiecznie. Muminek uwielbia smaczki! Tym można kupić sobie jego miłość. Muminek potrzebuje odpowiedzialnego domu. Adoptujący musi sobie zdawać sprawę z czym wiąże się opieka nas starszym psiakiem. Wiemy, że to nie jest łatwa decyzja i szansa na dom dla staruszka jest niewielka, ale wierzymy, że znajdzie się ktoś kto sprawi, że nasz kochany Muminek chociaż pod koniec życia zazna szczęścia.

Nie wiemy jakie było jego życie jednak podejrzewamy, że nie było łatwe. Psiak nie wie co to smycz i nie potrafi chodzić na smyczy. Prawdopodobnie nigdy nie chodził na spacery. Dlatego dla Muminka najlepszy byłby dom z ogrodem. Można bez problemu brać Muminka na ręce.

Psiak mieszka w boksie z innym pieskiem i dobrze się dogadują. Mógłby zamieszkać z psem rezydentem po wcześniejszym zapoznaniu. Muminek potrzebuje do szczęścia domu, głaskania i dużo smaczków.

Kontakt do wolontariuszki: 503 081 921 (Sonia)