Back to ŚREDNIE PSY

Laki

LAKI P 25/12/21
W SCHRONISKU OD: GRUDNIA 2021
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2017
KASTRACJA: OCZEKUJE
ROZMIAR: ŚREDNI

Kategoria:

Opis

Szukasz kandydata na swojego pierwszego psa lub Twoje doświadczenie z psiakami jest niewielkie? To świetnie, bo właśnie wygrałeś szczęśliwy los na loterii – poznaj Lakiego i zabierz go szybko do domu 🙂.

Laki to piękny, 4-letni psiak, który swoimi brązowymi oczami oczaruje każdego, kto tylko w nie spojrzy. Został oddany do Okna Życia, więc nie znamy jego historii, ale z pewnością poprzedni właściciel o niego dbał, bo Laki wygląda zdrowo i jest bardzo pozytywnie nastawiony do ludzi.

Jest psiakiem zarównoważonym, nauczonym chodzenia na smyczy. Nie wykazuje agresji, wobec innych psów nie wykazuje zainteresowania, z godnością znosi sąsiada ze schroniskowego boksu, który szczeka mu prosto w ucho. Z radością natomiast wita wolontariusza, który zabiera go na spacer.

Laki jest psem nie wymagającym na dzień dzisiejszy pracy behawioralnej. To subtelny i delikatny psiak. Rzadko trafia się taka wygrana na loterii, więc nie zmarnuj jej i szybko umów się z nami na spacer zapoznawczy, zanim ktoś zgarnie Twój szczęśliwy los 😉

Kontakt do wolontariuszki: 602 421 594