Back to ADOPTOWANE

Kostka

KOSTKA P 107/06/21
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2017
WIELKOŚĆ: MAŁA
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD CZERWCA 2021

Kategoria:

Opis

Kostka to mała ruda suczka, która została oddana do schroniska przez swoich właścicieli.

Psinka jest wycofana i nieufna w stosunku do obcych, szczególnie mężczyzn. Kiedy kogoś nie zna, ucieka i szczeka ostrzegawczo. Potrzebuje więcej czasu, aby się przekonać do człowieka, ale kiedy już zdobędzie się jej zaufanie staje się prawdziwą przylepą – wdrapuje się na kolana człowieka i przytula. Lubi być głaskaną i bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem.

Kiedy wolontariusz wchodzi do boksu, Kostka natychmiast wychodzi spod podestu, pod którym zwykle siedzi schowana, ogromnie się cieszy i nie może doczekać spaceru.

Jest energiczną suczką i na smyczy zdarza jej się mocniej pociągnąć. Ponieważ jednak jest małym psem, łatwo ją utrzymać.

Do schroniska została oddana z powodu agresji do dzieci i psów, dlatego w jej przyszłym domu nie powinno być dzieci ani zwierząt. W stosunku do suczek, z którymi mieszka w boksie zachowuje się bez zarzutu, nie ma między nimi konfliktów.

Kostka czeka na opiekuna, którego nie zrazi jej nieufność i będzie gotowy z nią pracować i zasłużyć na jej zaufanie. Wierzymy, że znajdzie się osoba, która da jej szansę i ofiaruje cierpliwy i spokojny dom.

Kontakt do wolontariuszki: 507 826 269