Back to ADOPTOWANE

Killer

KILLER P 105/10/17
PRZYBLIŻONA DATA UR. 2014 r.
WIELKOŚĆ: MAŁY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD PAŹDZIERNIKA 2017

Kategoria:

Opis

 

Killer do schroniska trafił w październiku 2017 roku. Mieszkał w domu z ogrodem, został oddany przez właścicieli, którzy sobie z nim nie radzili.
Killer, mimo imienia, jest pozytywym, przyjaznym psem. Z ekscytacji i braku obycia zdarzało mu się nawarczeć na obcą osobę czy gryźć smycz podczas spacerów, ale z każdym spacerem jest coraz bardziej otwarty na człowieka i nie wykazuje agresji. Gdy kogoś już pozna, jest bardzo miłym i fajnym psem.
Z innymi psami dogaduje się bez zarzutu. Nie ciągnie na smyczy, spuszczony na wybiegu chętnie biega, czasem aportuje. Zza ogrodzenia i na smyczy obszczekuje inne psy biegając w kółko, podobnie zachowuje się w momencie dużego pobudzenia. Nie jest typowym kanapowcem i nie będzie przytulał się non stop, ale lubi głaskanie, chce kontaktu z człowiekiem i chętnie się uczy.
Głównym problemem Killera jest zostawanie samemu w domu. Należy się więc nastawić na pracę nad tym aspektem. Ewentualnie mógłby iść do domu, gdzie stale ktoś jest i nie musiałby zostawać sam. Zostawiony na dłużej niż 1-2 h szczeka i załatwia się, czasem niszczy. Idealny byłby dla niego dom z ogrodem.
Kontakt: Dominika 698 665 562