Back to ADOPTOWANE

Goplana

GOPLANA P 75/01/21
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2018
WIELKOŚĆ: MAŁA
KASTRACJA:
W SCHRONISKU OD STYCZNIA 2021

Kategoria:

Opis

Goplana to mała czarno-podpalana suczka, która trafiła do schroniska razem z czterema innymi psami, które w momencie przyjęcia do schroniska były całkowicie dzikie. Goplana była jednym z najbardziej przerażonych psów, stąd praktycznie cały czas spędzała skulona pod kocykiem.

Pierwsze spacery były dla niej bardzo trudne, ponieważ nie znała ani smyczy, ani człowieka. Na szczęście z czasem Goplana zaczęła robić postępy i w końcu zrozumiała, że spacer może być przyjemnością, a człowiek nie jest taki zły. Obecnie bardzo ładnie chodzi na smyczy, lubi spacerować, a w boksie coraz częściej sama wychodzi spod kocyka. Nie pozwala się jeszcze głaskać, ale jeśli trafi na cierpliwego i gotowego na pracę z nią opiekuna, na pewno z czasem mu zaufa i bardziej się otworzy.

W boksie Goplana mieszka z innymi psami i nie wchodzi z nimi w konflikty, chociaż potrafi burknąć, jeśli któraś z koleżanek zbytnio się jej narzuca. Jeśli miałaby zamieszkać z innym psem, konieczne jest ich wcześniejsze zapoznanie. Goplana sporo przeszła w swoim krótkim życiu, a na jej zaufanie trzeba sobie zapracować. Szukamy dla niej spokojnego, cierpliwego i kochającego domu, gdzie wreszcie będzie mogła być szczęśliwa.

Kontakt to wolontariuszki: 507826269