Back to DUŻE PSY

Gapik

GAPIK P 35/05/22
PRZYBLIŻONA DATA UR: 2019
WIELKOŚĆ: ŚREDNI WIĘKSZY
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD MAJA 2022

Kategoria:

Opis

Gapik został oddany do schroniska przez swoich właścicieli, którzy jako powód podali brak możliwości sprawowania dalszej opieki.

Gapik dał się poznać jak do tej pory z bardzo pozytywnej strony. 🙂 Nie przysparza żadnych problemów, do człowieka nastawiony jest przyjacielsko. Jest bardzo miły, kontaktowy. Choć na początku może sprawiać wrażenie nieśmiałego, w rzeczywistości jest bardzo otwarty i radosny. Na przechodzących psich kolegów Gapik reaguje różnie, jednak w większości przypadków może nawarczeć na „przeciwnika” ;). Psiak uwielbia spacery, podczas których na smyczy może odrobinkę ciągnąć, ale jest to spowodowane małą ilością ruchu w schroniskowych warunkach. Gapik po wyjściu z boksu chciałby jak najwięcej skorzystać z tej krótkiej i niewystarczającej chwili wolności, jaką możemy mu zapewnić. Dlatego prosimy o dom dla tego uroczego czworonoga, aby mógł w końcu cieszyć się obecnością człowieka i chodzić na upragnione wycieczki.

Dla Gapika, szukamy domu, w którym będzie kochany i zaopiekowany przez resztę swojego życia. Bardzo na to zasługuje! Przyszły opiekun znajdzie w nim wspaniałego przyjaciela 🙂

Kontakt do wolontariusza: 512 24 15 28