Back to ADOPTOWANE

Fred

FRED P 32/01/19
DATA UR.: 2018
KASTRACJA: NIE
ROZMIAR: średni
W SCHRONISKU: OD GRUDNIA 2018

Kategoria:

Opis

Fred to młody psiak z towarzyską duszą, który kradnie każde serce od pierwszego wejrzenia. Ma dopiero 1 rok, więc jest właściwie psim dzieckiem. Jak przystało na szczeniaczka jest mało posłuszny, rozpiera go energia, którą potrzebuje „wybiegać”. Świetnie dogaduje się z dorosłymi i z dziećmi, bardzo lubi się bawić. W stosunku do innych psów jest przyjazny, tęskni za ich towarzystwem, ale jednocześnie jest wobec nich uległy.

Ten przeuroczy psiaczek, który na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie nieśmiałego i płochliwego, ma w sobie duszę łowczego. Nic dziwnego, wydaje się, że w jego żyłach może płynąć krew rasowego jagdteriera, czyli psa stworzonego do tropienia. W związku z tym Fred nie powinien trafić do domu z pupilami takimi jak królik lub mały gryzoń, ponieważ może w nim urządzić polowanie.

Dzięki relacji z domu, w którym Fred przebywał parę dni, ale niestety nie mógł pozostać ze względu na obecność zającowatych, wiemy, że psiak nie lubi przebywać w domu sam, więc przed nowym opiekunem stanęłoby zadanie, by go do tego przyzwyczaić.

Fred to prawdziwe żywe srebro, które idealnie pasuje do rodziny, która obdarzy go dużym uczuciem i poświęci czas na jego szkolenie.

Kontakt do wolontariusza: 690 131 383