Back to DUŻE PSY

Fobos

FOBOS P 60/07/22
PRZYBLIŻONA DATA UR: 2016
WIELKOŚĆ: DUŻY
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD LIPCA 2022

Kategoria:

Opis

Fobos to 6-letni kawaler w typie owczarka, ale w wersji kompaktowej 😉

Został znaleziony i przywieziony do schroniska, niestety nikt się po niego nie zgłosił. Dlatego rozpoczynamy poszukiwania domu dla Fobosa, z nadzieją na ich szybki i pozytywny finał🙂

Fobos dał się poznać wolontariuszom jako przyjazny, radosny psiak, który dodatkowo lubi sobie „pogadać”, kiedy do jego boksu zbliża się wolontariusz ze smyczą. Fobos doskonale wie, że to zapowiada spacer, więc z radością „snuje opowieści” o tym, gdzie będzie węszył, jakie zapachy tropił 😁 Ma ok. 6 lat, rozmiar średni-większy. Wydaje się dobrze zsocjalizowany z ludźmi, wśród piesków ma takie, które lubi i takie, których sympatią nie obdarza. Na smyczy chodzi przyzwoicie, ale kiedy wolontariusz jest zbyt opieszały, ogląda się na niego z dezaprobatą 😁 Nie sprawia jak dotąd problemów behawioralnych, choć podobno w chwili przyjęcia go do schroniska nie był zbyt miły, ale to można zrozumieć, bo był bardzo zestresowany.

Fobos z pewnością ma w sobie dużo pieskiej miłości, którą dzisiaj oddaje wolontariuszom, ale wolałby dać ją swojemu Człowiekowi. Dlatego zapraszamy na spacery z Fobosem. Może to Ty jesteś jego Człowiekiem?

Kontakt do wolontariuszki: 690 477 313