Back to ADOPTOWANE

Edek

EDEK P 50/03/21
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2014
WIELKOŚĆ: MAŁY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD MARCA 2021

Kategoria:

Opis

Edek to psiak w sile wieku. Nie za stary, nie za młody, taki w sam raz. Edzio jest już zbyt dojrzały na szczenięce wybryki, ale ma jeszcze wystarczająco dużo energii żeby pójść  na żwawy spacer. Kiedy wchodzi się do Edkowego boksu psiak bardzo cieszy się na widok człowieka, skacze i merda ogonem. Jednocześnie bez problemu daje sobie założyć obroże lub szelki i z radością wychodzi by korzystać z krótkich chwil wolności. 

Edzio nie zwraca uwagi na mijanych psich kolegów, ważniejszy jest człowiek, który z nim idzie oraz ewentualne smaczki :). Psiak jest urodzonym węszycielem. Bardzo skrupulatnie sprawdza i analizuje wszelkie ślady zapachowe. Psiaczek bardzo ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie, dzięki temu spacery z nim są relaksujące. 

Edek mieszka w boksie z kolega o dość specyficznym charakterze i wykazuje się w stosunku do niego sporą dozą tolerancji i cierpliwości. Prawdopodobnie mógłby zamieszkać z psem rezydentem, oczywiście po wcześniejszym zapoznaniu. 

Edzio trafił do schroniska najprawdopodobniej z łańcucha. Mimo to kocha ludzi i jest fajnym, bezproblemowym, wiecznie uśmiechniętym psiakiem. Na początku swojego pobytu w azylu przebywał w szpitalu, gdzie przeszedł operacje a potem rekonwalescencję. O szczegóły jego zdrowia należy pytać schroniskowych weterynarzy. 

Edek szuka kochającego domu na resztę swojego psiego życia. Sprawdził by się jako pierwszy pies nawet dla osoby niedoświadczonej.

Kontakt do wolontariuszki 785 027 026 (Nika)