Back to DUŻE PSY

Dobczysław

DOBCZYSŁAW P 35/03/23
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2010 r.
KASTRACJA: OCZEKUJE
ROZMIAR: DUŻA
W SCHRONISKU OD: MARCA 2022

Kategorie: ,

Opis

Jak na seniora przystało, ma dostojne imię, ale rzadko go używa. Woli „Dobciu”. Fajny gość. Spokojny i towarzyski. Ma kilka siwych włosów oraz spojrzenie, któremu nie sposób się oprzeć.

Z początku był nieśmiały i płochliwy, nie miał lekko w życiu. Do schroniska trafił z Wojtyszek, placówki, która nie dbała o jego potrzeby. Przy pierwszych spacerach trochę się męczył, przechadzki były dla niego nowością. Jednak z biegiem czasu jego kondycja znacznie się poprawiła. W towarzystwie naszych opiekunów szybko wraca do formy i coraz bardziej przekonuje się do ludzi.

Cieszy się na widok wolontariuszy, uwielbia wspólne penetrowanie okolicy oraz smaczki. Ładnie chodzi na smyczy, a nawet i bez niej nie oddala się od człowieka. Pokojowo nastawiony do innych stworzeń, zarówno dwu- jak i czteronożnych. Szczeka rzadko, a jeśli już, to pewnie ma powód.

Będzie wspaniałym towarzyszem życia. Odnajdzie się zarówno w domu z ogrodem jak i w mieszkaniu z kanapą. Potrzebuje dużo miłości, na pewno odwdzięczy się tym samym.

Kontakt do wolontariuszki: 698922193