Back to ADOPTOWANE

Czaruś

CZARUŚ P 43/11/19
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2007
ROZMIAR: MAŁY
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD: LISTOPAD 2019

Kategoria:

Opis

Czaruś to malutki, starszy kundelek, który do schroniska trafił, ponieważ sąsiedzi skarżyli się do każdej możliwej instytucji, że pies szczeka… Właściciel, który przebywał z nim cały dzień zmarł i Czaruś pozostał pod opieką pana, który dużo pracował i niestety nie mógł zapewnić pieskowi towarzystwa przez cały dzień.

Czaruś jest przeuroczym starszym panem, bardzo żwawym jak na swój wiek i chętnym do spacerowania. Właściwie jak na razie z Czarusiem nie ma żadnych problemów. Jest wzorowym psiakiem, nie stwarza problemów przy zakładaniu smyczy, ładnie dogaduje się z psimi kolegami z boksu, uwielbia kontakt z człowiekiem i bardzo dobrze radzi sobie nawet w towarzystwie nowo poznanych osób. Nie znamy stosunku Czarusia do dzieci czy do kotów, jednak obserwując jego zachowanie w schronisku, możemy przypuszczać, że Czaruś odnajdzie się dobrze w wielu sytuacjach.

Ze względu na to, że Czaruś był przyzwyczajony do przebywania ze swoim Panem cały dzień, może zająć mu trochę czasu przywyknięcie do grzecznego zostawania samemu w domu dłuższy czas. Na pewno będzie on świetnym towarzyszem zarówno dla osoby starszej, jak i dla kogoś, kto może już posiada inne zwierzaki, które dotrzymają towarzystwa Czarusiowi. Prosimy również o adopcję osoby, które żyją w dobrych stosunkach z sąsiadami i są gotowe na przyjęcie pod swój dach szczekającego (o zgrozo :D) pieska. Zachęcamy do adopcji Czarusia zwłaszcza w okresie zimowym, który nasze staruszki znoszą ciężko w schroniskowych boksach.

Kontakt do wolontariusza: 604 415 982