Back to ADOPTOWANE

Czarek

CZAREK 29/06/23
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2016
ROZMIAR: MAŁY
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD: CZERWIEC 2023

Kategoria:

Opis

Czarek został oddany przez swojego właściciela z nieznanych nam powodów, pozostawiony jedynie z adnotacją, że „nie lubi psów i kotów”. O ile jego relacji z kotami nie jesteśmy w stanie ocenić, o tyle relacja z psami wygląda tak, że na nie szczeka i to by było na tyle…

Czarek jest już dorosłym panem w kwiecie wieku. Nie ciągnie na smyczy, nie potrzebuje „nastu” kilometrów dziennie spaceru, a na przechadzkę, jako jeden z nielicznych naszych czworonogów, grzecznie czeka. Jako, że na pewno miał on wcześniej dom, jest nauczony wielu podstawowych zasad wspólnego życia z człowiekiem, więc potencjalny adoptujący miałby znacznie ułatwione zadanie na starcie.

Czarek jest psem idealnym dla osób bez doświadczenia i po wcześniejszym zapoznaniu mógłby zamieszkać z dziećmi. Moim zdaniem zapoznawanie go z psem czy kotem rezydentem mogłoby skończyć się sukcesem, tak więc i pod tym względem Czarka nie można skreślić. Mamy nadzieję, że pomimo swojego wieku Czarek skradnie czyjeś serce i znajdzie już dom na zawsze. Warto dodać, że jest on psem żwawym i chętnym do eksplorowania świata. Mógłby zamieszkać zarówno w małym mieszkaniu, jak i w domu z ogrodem.

Kontakt do wolontariusza: 790 76 11 44