Back to ADOPTOWANE

Cezar

CEZAR P 125/01/21
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2011
WIELKOŚĆ: ŚREDNI MNIEJSZY
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD STYCZNIA 2021

Kategoria:

Opis

Cezar to około 10 letni pies, który do schroniska trafił w wyniku interwencji inspektorów KTOZ. Został odebrany z łańcucha ze złamaną przednią łapą. Pomimo iż Cezar żył na łańcuchu jest psem dobrze wychowanym i nie widać po nim, zapewne lat spędzonych w takich warunkach.

Od razu nawiązuje kontakt z człowiekiem, wolontariuszom dał się poznać jako psiak dobrze zsocjalizowany. Jest ufny i przy pierwszym spotkaniu od razu podchodzi do głaskania. Szuka kontaktu z człowiekiem, który jest dla niego ważny. Niesamowicie cieszy się z każdego spaceru, po pierwszych chwilach ekscytacji ładnie idzie na smyczy i słucha człowieka.

Na spacerach mija inne psy, nie wykazuje większego zainteresowania. Po powrocie do boksu grzecznie zostaje sam pomimo wielkiego smutku z tego powodu. Posiada w sobie duże pokłady energii i ciężko poznać że ma już swoje lata. Zdradza go tylko lekko siwy pyszczek 😊 .

Będzie świetnym przyjacielem dla osoby nie posiadającej większego doświadczenia z psami. Cezar jest już po amputacji przedniej łapy, której  niestety nie udało się uratować. Psiak świetnie radzi sobie na trzech łapkach. Biega, skacze, chodzi na normalne, długie spacery, tak jakby wogóle nie zdawał sobie sprawy ze swojej małej niepełnosprawności.

Prosimy o ciepły i spokojny dom dla Cezara aby mógł przekonać się co to Rodzina.

Kontakt do wolontariuszki: 608 217 403 (Magda)