Back to DUŻE PSY

Brutus

BRUTUS P 61/03/23
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2016
WIELKOŚĆ: DUŻY
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD: MARCA 2023

Kategoria:

Opis

Brutus został oddany do schroniska przez osobę, która „przejęła nieruchomość razem z psem” – trudno więc stwierdzić, czy miał kochający dom, czy też był psem stróżującym.

Brutus jest bardzo oddany człowiekowi i nie ma w nim ani grama agresji. Każdego wolontariusza wita radośnie, kiedy ten pojawia się w jego boksie. Po spacerach, chcąc zwrócić na siebie uwagę, kładzie się na plecach i wystawia brzuch do głaskania. Brutus niektóre psy mija w ciszy, a na niektóre warczy albo szczeka, co należy mieć na uwadze. Dodatkowo ciągnie będąc na smyczy, ale nie jest to szczeniak więc przy regularnej aktywności powinien się nieco uspokoić. Warto dodać, że w aktualnej sytuacji ma on mniej więcej trzy spacery w tygodniu, co dla jest dla niego daleko niewystarczające i frustrujące…

Brutus nada się dla osoby niedoświadczonej, ponieważ nie jest trudny w obsłudze. Nie znamy jego stosunku do dzieci, więc przy ewentualnej adopcji konieczne byłoby wcześniejsze zapoznanie. Brutus zaprasza na spacery zapoznawcze! To dorosły pies, któremu nie w głowie już zabawy, bieganie czy podgryzanie. Jest idealnym kandydatem dla każdego, a za ciepły kąt z całą pewnością odwdzięczy się bezgraniczną miłością swojemu człowiekowi.

Kontakt do wolontariuszki: 790761144