Back to ADOPTOWANE

Baca

BACA P 74/05/19
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2017
WIELKOŚĆ: DUŻY
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD: MAJ 2019

Kategoria:

Opis

Baca to przemiły, wspaniały psiak pozbawiony agresji do człowieka. Został znaleziony, dlatego nie znamy jego historii. To co można o nim powiedzieć z dotychczasowej obserwacji, to że jest niezwykle urokliwym psiakiem! Bardzo cieszy się na widok człowieka – radośnie go wita, skacze i bez końca merda ogonkiem. Uwielbia spacery, podczas których trochę obwącha teren, a następnie przebiega do opiekuna po pieszczoty oraz po to, by zyskać jego zainteresowanie. Na smyczy troszkę zdarza mu się pociągnąć i plątać pod nogami, ale nie jest duży problem – to młodziutki psiak i takie nawyki są nadal do wyszlifowania.

W schronisku Baca nie ma zapewnionej odpowiedniej dawki ruchu, dlatego tym bardziej zaraz po wyjściu rozpiera go energia i nie może nacieszyć się namiastką „wolności”. Jedynie do innych, napotkanych psów wykazuje dużą ekscytację, strasznie je obszczekuje i wyrywa się w ich kierunku.

Ten cudowny, radosny, energiczny pies zasługuje na najlepszy dom! Nie nadaje się do budy, ale dla ludzi, po to, by go pokochali!

Kontakt do wolontariusza: 512 241 528; 787 863 969