Back to ADOPTOWANE

Aronia

ARONIA P 94/03/21
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2009
WIELKOŚĆ: MAŁA
KASTRACJA: ODROCZONA
W SCHRONISKU OD MARCA 2021

Kategoria:

Opis

Aronia to około 12 letnia suczka, która do schroniska trafiła z ulicy . Nie znamy jej przeszłości jednak patrząc po stanie zdrowia nie była ona najlepsza. Chudziutka ze zmianami na pyszczku. Pomimo losu, który ją spotkał jest wspaniałym psiakiem kochającym każdego człowieka. Zabiega o uwagę , dużą przyjemność sprawia jej głaskanie. Zabierana na spacery drepta swoim wolnym tempem i trzyma się blisko człowieka, który jest dla niej najważniejszy . Jest energiczna, radosna jak na swoje lata i wszędzie jej pełno – jednym słowem żywe srebro. Nigdy nie odmówi jedzenia na które jest łasa i za które zrobi wszystko 😊. Boks zamieszkuje z innymi psami, z którymi dogaduje się świetnie. Po wcześniejszym zapoznaniu mogłaby zamieszkać z psim rezydentem lub kotem. Nadaje się też do domu z nawet małymi dziećmi.

Aronia jest malutkim psiakiem wielkości kotka (około 4 kg) . Zmiany na pyszczku, które widać na zdjęciach pozostaną już na zawsze pomimo zakończenia leczenia. Wymaga przestrzegania diety gastrointestinal low fat oraz podawania leków – po więcej szczegółów dotyczących zdrowia prosimy o kontakt ze schroniskowym weterynarzem.

Będzie wspaniałym, oddanym i kochającym przyjacielem dla człowieka, który zdecyduje się podarować jej dom na stare lata.

Kontakt do wolontariuszki: 537 720 931 (Natalia)