Back to ADOPTOWANE

Piłat

PIŁAT P 73/12/19
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2015
WIELKOŚĆ: MAŁY
STERYLIZACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD: GRUDZIEŃ 2019

Kategoria:

Opis

Piłat to około pięcioletni piesek, który trafił do krakowskiego schroniska w grudniu bieżącego roku. Został przywieziony przez osobę, która znalazła go błąkającego się w okolicach ulicy Balickiej w Krakowie. Miał na sobie zapięcie od łańcucha. Od tego czasu pracownikom schroniska nie udało się ustalić kto był wcześniejszym właścicielem pieska.

Piłat to piesek wesoły, ale też dosyć spokojny. Podczas spacerów bardzo grzecznie idzie przy wolontariuszu i nie ciągnie za smycz. Na mijane psy nie zwraca uwagi. Na wybiegu albo biega za piłeczką (której póki co jeszcze nie umie przynieść), albo siedzi przy wolontariuszu i prosi o głaskanie.

Piłat obecnie zamieszkuje boks z jednym pieskiem o podobnej sobie wielkości. Oba psiaki należą do tych łagodnych i bezkonfliktowych, dlatego nie dochodzi między nimi do spięć. W przyszłości Piłat z pewnością mógłby zamieszkać z innym psim rezydentem. Piłata można opisać jako pieska cichego i pogodnego. Psiak powinien trafić do rodziny, która prowadzi raczej spokojny tryb życia i będzie w stanie zapewnić mu prawdziwy dom już na zawsze.

Kontakt do wolontariusza: Justyna 605 988 388, Cristiana 553 191 011