Parys

PARYS P 80/08/17
PRZYBLIŻONA DATA UR. 2015 r.
WIELKOŚĆ: DUŻY
RASA: OWCZAREK NIEMIECKI DŁUGOWŁOSY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD 21 SIERPNIA 2017 r. (WCZEŚNIEJ OD KWIETNIA 2017 r.)

Kategoria:

Opis

Parys to 2-letni owczarek niemiecki długowłosy z bardzo smutną historią. Do schroniska trafił po raz drugi, oddany po 2 miesiącach od adopcji z powodu choroby.

Parys jest świetnym, mądrym psem, bardzo wpatrzonym w człowieka, uwielbia za nim biegać i wykonywać komendy, lubi piłeczkę i chętnie ją przynosi. Gdy biega z człowiekiem jest w niego zapatrzony. Różnie reaguje na inne psy. Przepiękny, inteligentny pies, wspaniały towarzysz człowieka.

Parys wydaje się być psem szkolonym, nie wiadomo jakimi metodami, ale do schroniska przyszedł po zwrocie jakby „złamany”. Teraz odzyskał radość. Jest grzeczny i przyjazny. Nie wymaga surowej dyscypliny. Dla Parysa najlepszym opiekunem okazałby się ktoś o łagodnym usposobieniu, gdyż przy ostrzejszym podejściu pies czuje się nieswojo, a grzeczny jest tak czy siak i inteligentny na tyle, że wszystkiego nauczy się przy pomocy nagród.

Parys cierpi na chorobę skóry, szczegółowych informacji można uzyskać u schroniskowych weterynarzy.

Ten niesamowity pies, bardzo kochający człowieka, przeszedł już wiele w swym krótkim życiu. Mamy nadzieję, że w końcu znajdzie dom, w którym będzie przede wszystkim kochany, bez względu na to, czy jest zdrowy czy chory.

tel. 690 131 383