Sikor

SIKOR P 11/05/17
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2013 r.
WIELKOŚĆ: ŚREDNI
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD maja 2017 r.

Kategoria:

Opis

To niewielki (do kolana) przemiły psiak o bardzo żywiołowym charakterze. Ma niecodzienną urodę, jest bardzo ładny i nie ma drugiego takiego pieska jak on. Bardzo lubi kontakt z człowiekiem, jest bardzo przyjacielski i strasznie lubi gdy się go głaszcze, emocje go wtedy ponoszą. Nie może się doczekać spacerów, bardzo męczy się w kojcu i roznosi go energia, dlatego sprawia wrażenie zwariowanego.

Jest bardzo ciekawskim i mądrym psem. Niezwykle szybkim i zręcznym, dlatego chce być wszędzie, umie otwierać bramki itd. Wyrywa się do innych psów ale nie wykazuje agresji, chce być wszędzie gdzie coś się dzieje.

Będzie wspaniałym towarzyszem, ale uwaga, to nie jest spokojny piese, który będzie tylko spał na kanapie, tylko prawdziwy żywioł dla odpowiedzialnego opiekuna, który zapewni mu odpowiednią porcje ruchu i zabawy. Dopiero uczy się chodzić na smyczy, ale jest bardzo pojętnym uczniem i widać, że będzie potrafił grzecznie chodzić przy nodze, jeśli poświęcić mu odpowiednio dużo czasu i cierpliwości.

tel. do wolontariusza: 601891868