Back to ADOPTOWANE

Loki

LOKI P 144/01/20
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2019
WIELKOŚĆ: ŚREDNI MNIEJSZY
KASTRACJA: NIE
W SCHRONISKU OD: STYCZEŃ 2020

Kategoria:

Opis

Loki to około roczny piesek, który trafił do krakowskiego schroniska w styczniu bieżącego roku. Został oddany przez wcześniejszego właściciela. Loki to piesek bardzo cichy i spokojny, który na razie ciągle oswaja się z nową rzeczywistością. W boksie ucieka przed wolontariuszami, a na wybiegu zamiera ze strachu i zwija się na ziemi w kulkę. Nie unika jednak dotyku i to właśnie przez głaskanie i podawanie pysznych smaczków staramy się pokazać Lokiemu, że najgorsze już za nim i że jest przy nas bezpieczny.

Loki jak na razie jest małym kłębkiem nerwów, ale jesteśmy pewni, że regularny kontakt z człowiekiem i częste spacery nauczą go, że nie ma się już czego bać. W warunkach domowych taka przemiana na pewno nastąpiłaby szybciej. Loki obecnie zamieszkuje boks z dwoma innymi kolegami i dobrze się z nimi dogaduje. Prawdopodobnie mógłby w przyszłości zamieszkać z innym psiakiem, od którego mógłby uczyć się pewności siebie i wszelkich psich zachowań.

Lokiego polecamy rodzinom prowadzącym spokojny tryb życia, mającym czas i cierpliwość dla tego wyjątkowego psiaka. Loki na pewno odwdzięczy się dużą dawką miłości.

Kontakt do wolontariusza: Justyna 605 988 388, Magda 608 526 783