Back to ADOPTOWANE

Printi

PRINTI P 98/08/18
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2013 r.
WIELKOŚĆ: MAŁA
STERYLIZACJA: NIE
W SCHRONISKU OD SIERPNIA 2018 r.

Kategoria:

Opis

Printi to niewielkich rozmiarów, młoda suczka, która uwielbia towarzystwo człowieka. Ma czarną sierść z biało-beżową krawatką i skarpetkami. Jej postura jest zbliżona do jamnika: ma wydłużony tułów i krótkie, trochę krzywe łapki, co dodaje jej uroku Jej pyszczek już posiwiał i przez to wygląda na trochę starszą niż jest w rzeczywistości.

Printi jest bardzo radosnym psem, który uwielbia kontakt z człowiekiem. Puszczona na wybiegu nie przyłącza się do zabawy z suczkami z jej boksu. W stosunku do wolontariuszy zawsze jest bardzo grzeczna, miła i urocza. Ciągle dopomina się o głaskanie; jest typowym „słodziakiem” o niezwykle słodkim spojrzeniu. Jest już spokojna i ułożona. Zna komendę „siad”. Na spacerach raczej ładnie chodzi na smyczy, ale zdarza jej się pociągnąć i obszczekuje inne psy. Natomiast w stosunku do swoich koleżanek z boksu zachowuje się całkowicie poprawnie. Jest to suczka spragniona miłości i zainteresowania od strony człowieka.

Printi przebywała 2 tygodnie w domu tymczasowym z powodu tegorocznej akcji zagrożenia powodziowego. Grzecznie zostawała sama w domu, nie niszczyła i nie załatwiała się. Mało szczekała, praktycznie w ogóle, co jest plusem, gdy mieszka się w bloku. Niestety suczka rezydentka jej nie akceptowała, więc jeśli miałaby mieszkać z innym psem w domu, najlepiej jest przyjechać ze swoim pupilem i zapoznać czworonogi.

Prawdopodobnie dobrze odnajdzie się w każdych warunkach z właścicielami preferującymi zarówno spokojny, jak i aktywny tryb życia. Nie przepada jedynie za wizytami u weterynarza. Printi jest jeszcze młodym psiakiem, który ma sporo życia przed sobą i nie powinna go spędzać w schronisku za kratami.

Jeżeli nie możesz adoptować – proszę, udostępnij. To ogromnie zwiększy szanse na jej adopcję!

KONTAKT DO WOLONTARIUSZA: 691 270 616