Back to ADOPTOWANE

Bruno

BRUNO P 3/12/18
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2014 r.
RASA: LABRADOR MIX
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD: GRUDNIA 2018 r.

Kategoria:

Opis

Bruno – psiak rasy labrador – został oddany do schroniska z powodu przeprowadzki właścicielki. Trudno uwierzyć, że ktoś chciał rozstać się z tak wspaniałym pieskiem:(

Bruno jest typowym przedstawicielem swojej rasy – szalenie przyjaznym wobec ludzi i psów. Nie przepuści wprawdzie żadnej okazji, żeby przywitać się z każdym mijanym przedstawicielem swojego gatunku, ale nie czyni tego w morderczych zamiarach. Chce po prostu ucieszyć się spotkaniem z kumplem, szczekając jedynie w wyjątkowych przypadkach. Wszystko wskazuje na to, że porozumiałby się z innym psim rezydentem.

Mimo że jest to łagodny psiak, prowadząc go, warto mieć trochę krzepy w rękach, ponieważ w tym spokojnym ciałku drzemie sporo siły. Poprzednia właścicielka niezbyt dbała o racjonalne żywienie Bruna, stąd nabrał on sporej masy, która sprawia, że ta psia kulka potrafi mocno pociągnąć na smyczy. Nowy opiekun powinien koniecznie zadbać o jego dietę i zapewnić mu więcej ruchu.

Na wybiegu Bruno uwielbia biegać i bawić się piłkami. Najpierw się z nimi ugania, a potem odpoczywa jak wielka foka, żując pochwyconą zdobycz.

Psiaczek lubi kontakt z człowiekiem, radośnie wita każdego wolontariusza i z niecierpliwością oczekuje na kochających ludzi, którzy nie pozwolą już go skrzywdzić.

Kontakt do wolontariusza: 601 976 965