Back to ADOPTOWANE

Neo

NEO P 69/02/22
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2018
ROZMIAR: ŚREDNI
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD: LUTY 2022

Kategoria:

Opis

Neo trafił do azylu nie dlatego, że coś przeskrobał. Po prostu jego właścicielka doszła do wniosku, że nie będzie się nim dłużej zajmować i porzuciła go w schronisku.

Psiaczek już na kwarantannie sygnalizował wszem i wobec, że jest typem uroczego przytulaka, który uwielbia głaskanie i przytulanki. Bez problemu pozwala na zapięcie mu sprzętu spacerowego, czekając na upragniony spacer. Na smyczy chodzi nieco chaotycznie, tym bardziej że nad ogładą górę bierze chęć wyrzucenia z siebie całej energii nagromadzonej podczas bezczynnego siedzenia w boksie. Opiekunowi Neo poświęca więcej uwagi wówczas, gdy nacieszy się już odrobinę wolnością spacerowicza.

Neo mieszka sam w boksie i na razie zapewne tak zostanie, ponieważ na spacerach bardzo gwałtownie reaguje na widok psów. Po dłuższej chwili równoległego spaceru ze zrównoważonym kolegą Neo powoli zapomina o jego obecności i uspokaja się. Wolontariusze będą starali się oswajać Neo z psimi towarzyszami, jednak dalsza socjalizacja będzie musiała przebiegać już pod okiem właściciela.

Ten miły, niezdolny do agresji psiak, czeka na nowych opiekunów, tym razem takich, którym już się nie znudzi.

Kontakt do wolontariusza: 602 421 594