Back to ADOPTOWANE

Maxwel

MAXWEL P 133/08/19
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2018
ROZMIAR: ŚREDNI WIĘKSZY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU: OD SIERPIEŃ 2018

Kategoria:

Opis

Maxwel to roczny, energiczny, piękny psiak. Został znaleziony w grubej, i jak było widać, bardzo starej obroży. Na początku pobytu w schronisku był przerażony i obawiał się wyjścia na spacer. Jednak z każdą wizytą wolontariusza było tylko lepiej i psiaczek coraz bardziej się ośmielał. Zważywszy na początki Maxwela w azylu, warto, by nowy opiekun odwiedził go kilka razy, by pozwolić mu się poznać i dać mu czas, by nabrał zaufania.

Na spacerze psiak bardzo ciągnie na smyczy. Jest to jeszcze psie dziecko i całe życie przed nim – przyszły właściciel będzie musiał nauczyć go właściwego zachowania także wobec czworonożnych kolegów, których mijając, Maxwel obszczekuje. Puszczony na wybiegu bez smyczy uwielbia bieganie oraz zabawę piłkami. Wracając, w pośpiechu wyrywa się do swojego boksu.

Maxwel to psiak, w którym kryje się dużo radości i uroku. Musi tylko czasem jeszcze przełamać barierę strachu, by pokazać swoje prawdziwe przemiłe oblicze. Z pewnością zasługuje na wspaniały dom, w którym zazna opieki, miłości i nauczy się prawdziwego psiego życia. Tak bardzo potrzebny mu cudowny dom!

Kontakt do wolontariusza: 512 24 15 28