Back to DUŻE SUKI

Maciejka

MACIEJKA P 78/03/22
PRZYBLIŻONA DATA UR.:
ROZMIAR: DUŻY/ŚREDNI WIĘKSZY
STERYLIZACJA:
W SCHRONISKU OD MARCA 2022

Opis

Maciejka przyjechała do nas z Ukrainy wraz z innymi psiakami. Jest ostoją spokoju i chodzącą łagodnością. W boksie mieszka ze swoimi psyjaciółmi. Dobrze dogaduje się z młodszymi i energicznymi psiakami, w związku z tym świetnie by się odnalazła np. jako starsza psia siostra. Jest przyjacielsko nastawiona do ludzi, lubi głaskanie i cieszy się na widok znajomych jej osób.

Naszym zdaniem Maciejka jest dobrą kandydatką na psiaka do domu z dziećmi. Bardzo ładnie chodzi na smyczy i na niej nie ciągnie. Na wybiegu czuje się nieco zagubiona, cały czas jest obok człowieka i czeka na głaski. Mimo że Maciejka ma sporą nadwagę, odmawiała jedzenia. Okazało się, że sunia ma chore ząbki, które należało usunąć. Obecnie czeka na zabieg usunięcia tłuszczaka i mamy nadzieję, że i ten zabieg zniesie bardzo dzielnie.

Maciejka jest bardziej typem kanapowca niż maratończyka. Zachęcamy do poznania suni bliżej na spacerze przedadopcyjnym. Psinka jest tak urocza, że jesteśmy pewni, iż wkrótce będzie mogła się cieszyć kochającym domkiem.

Kontakt do wolontariusza: 503 081 921