Back to ADOPTOWANE

Kulka

KULKA P 4/09/19
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2007 r.
WIELKOŚĆ: ŚREDNIA MNIEJSZA
STERYLIZACJA: NIE
W SCHRONISKU OD WRZEŚNIA 2019 r.

Kategoria:

Opis

Czasami życie tak nieszczęśliwie się potoczy, że przez chorobę człowieka pies dostaje bilet w jedną stronę do schroniska… Nagle musi się znaleźć w nowej, niekoniecznie miłej rzeczywistości, wśród innych psów, z których każdy marzy o domu. Konkurencja jest olbrzymia, ale może ktoś zwróci uwagę na Kulkę, zwłaszcza, że przypomina z wyglądu uroczego psa rasy Corgi. Ale przede wszystkim jest dobrze wychowanym psem domowym, utrzymuje czystość, ładnie chodzi na smyczy, nie zaczepia innych psów.

Mimo że jest teraz jeszcze odrobinę spięta zaistniałą sytuacją, to na wybiegu daje upust swoim emocjom, przewracając się na grzbiet na trawie i turlając na boki. Tak spędza większość czasu. Psy widocznie też mają swoje techniki relaksacyjne, dzięki którym wracają spokojniejsze do boksu.

Kulka jest łakomczuchem, który zawsze po spacerze oczekuje na smakołyki. Chętnie zjadłaby je w każdej ilości, ale obecnie i tak już do chudych nie należy, więc należy je wydzielać Kulce z umiarem.

Dla suni poszukujemy domu stałego, takiego, w którym spędzi resztę swojego życia w spokoju. Najlepiej więc, gdyby był to dom bez małych dzieci, za to może być z innym łagodnym psem.

Kontakt do wolontariusza: 790 231 318, 530 189 280, 609 443 221