Back to SENIORZY

Kropka

KROPKA P 11/02/22
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2012
WIELKOŚĆ: MAŁA
KASTRACJA:
W SCHRONISKU OD LUTY 2022
W TYPIE RASY: JAMNIK MIX

Kategorie: ,

Opis

Kropka jest pełną uroku słodką jamniczką. Została zrzeczona przez właściciela. Teraz szuka kochającego domu, aby spędzić psią emeryturę w kochającym domku. Uwielbia głaskanie i przytulanie. Niestety Kropka choruje na Cushinga, stąd mieszka w schroniskowym szpitaliku. Więcej o stanie jej zdrowia można dowiedzieć się u schroniskowych weterynarzy. Mamy nadzieję, że mimo choroby uda jej się znaleźć odpowiedzialny dom i nie będzie skreślona tylko ze względu na chorobę.

Kropka ładnie chodzi na smyczy. Wychodzi na 15- minutowe spacerki. Szybko się męczy. Ma to jednak swoje zalety, ponieważ nie każdy ma ochotę na pokonywanie kilometrowych dystansów. Każdy człowiek kanapowiec dogada się z Kropką. Oczywiście Kropka lubi spacerować i cieszy się na krótką wędrówkę jak każdy piesio. Najbardziej ceni spacer w towarzystwie psiej koleżanki z bosku Jest pozytywnie nastawiona do innych piesków zarówno psów, jak i suczek, jednak powinna być rozdzielana do karmienia. Oprócz niezaprzeczalnej miłości do psich towarzyszy równie silnym uczuciem darzy opiekunów. Szybko się przywiązuje.

Codziennie Kropka zza krat od kilku miesięcy wygląda swojego opiekuna. Marzy, by leżeć i przytulać się do swojego człowieka na kanapie. Nie ma czasu czekać latami na dom… Czy znajdzie się ktoś, kto da jej szanse i wybierze właśnie ją spośród dużo młodszych i zdrowych piesków?

Kontakt do wolontariuszki: 📲 503-081-921