Back to SENIORZY

Fenomen

FENOMEN P 108/08/21
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA:
WIELKOŚĆ: ŚREDNI
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD: SIERPNIA 2021

Kategorie: ,

Opis

Fenomen to czarno-biały, średniej wielkości 12-letni pies z dłuższą sierścią, który został znaleziony i przywieziony przez znajdującego do Schroniska pod koniec sierpnia, więc jego przeszłość nie jest znana. Jest to jednak pies z charakterem i pasją, który pomimo swojego wieku ma bardzo dużo energii. Pasją Fenomena jest szczekanie, wszędzie na wszystko i w każdych okolicznościach 🙂 Szczeka, gdy jest sam i gdy wokół są ludzie, szczeka w dzień i w nocy, szczeka na inne psy, na wiatr, liście i krople deszczu. Fenomen uwielbia szczekać, co niestety może być uciążliwe.

Psiak nie jest typem kanapowca, uwielbia spacery i bieganie po wybiegu. Bezproblemowo daje sobie założyć obrożę, a na spacerze interesują go wszystkie zapachy, więc węszy i niecierpliwie ciągnie do przodu, bo tyle ciekawych rzeczy naokoło, więc chce je wszystkie poznać jak najszybciej.

W domu Fenomen powinien być jedynakiem, bo nie przepada za innymi psami i jest zazdrosny o swoją miskę. Bardzo łaknie kontaktu z człowiekiem, uwielbia głaskanie i psie smaczki.

Czy ktoś pokocha Fenomena pomimo jego pasji? Fenomen niecierpliwie czeka na dom, bo to przecież starszy piesek a zima niebawem.

Kontakt do wolontariusza: 608 217 403