Back to ADOPTOWANE

Fenomen

FENOMEN P 108/08/21
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2010
WIELKOŚĆ: ŚREDNI
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD: SIERPNIA 2021

Kategoria:

Opis

Fenomen to czarno-biały, średniej wielkości 13-letni pies z dłuższą sierścią, który został znaleziony i przywieziony przez znajdującego do schroniska pod koniec sierpnia 2021 roku, więc jego przeszłość nie jest znana. Jest to jednak pies z charakterem, który pomimo swojego wieku ma bardzo dużo energii.

Fenomen miał pasję, którą było szczekanie, wszędzie, na wszystko i w każdych okolicznościach, ale od kiedy zamieszkał w nowym boksie z kilkoma innymi psiakami porzucił szczekanie i zdarza mu się to już bardzo rzadko. Ze swoimi kolegami w boksie żyje natomiast bardzo zgodnie.

Psiak nie jest typem kanapowca, uwielbia spacery i bieganie po wybiegu. Bezproblemowo daje sobie założyć obrożę, a na spacerze interesują go wszystkie zapachy, więc węszy i niecierpliwie ciągnie do przodu, bo tyle ciekawych rzeczy naokoło, więc chce je wszystkie poznać jak najszybciej. W domu Fenomen może zamieszkać z innym psem po wcześniejszym zapoznaniu, tylko trzeba będzie rozdzielać je przy jedzeniu, bo psiak jest zazdrosny o swoją miskę.

Fenomen bardzo łaknie kontaktu z człowiekiem, uwielbia głaskanie, psie smaczki i niecierpliwie czeka na dom. To już starszy piesek a spędza w schronisku kolejną zimę…

Kontakt do wolontariusza: 608 217 403