Back to ADOPTOWANE

Dymek

DYMEK P 73/03/19
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2017 r.
WIELKOŚĆ: MAŁY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD MARCA 2019 r.

Kategoria:

Opis

Dymek to śliczny, młody piesek, który zaraża wszystkich wokół swoją pozytywną energią. Piesek ma 3 lata i sięga do połowy łydki, bez problemu można brać go na ręce, co zresztą bardzo lubi. W schronisku Dymek dał się poznać jako bardzo przyjacielski i kontaktowy piesek, który nie sprawiał większych problemów. Ładnie chodził na smyczy, uwielbiał hasać po wybiegu i bawić się piłeczką. Zamieszkiwał boks ze starszą koleżanką, jednak na spacerach lubił obszczekać inne psiaki.

Aktualnie Dymek przebywa w domu tymczasowym, do którego został zabrany podczas zagrożenia powodziowego. W domu Dymek sprawuje się znakomicie! Uwielbia pieszczoty i szuka kontaktu z człowiekiem oraz bardzo lubi dzieci. Piesek lubi zabawy piłeczką, przy których jest bardzo delikatny. Dymek zachowuje czystość w domu, nie niszczy i nie hałasuje. Według tymczasowych właścicieli to bardzo posłuszny psiak, który szybko uczy się nowych zasad. Nie domaga się jedzenia od osób przy stole i nie skacze na meble. Dymek również świetnie znosi zabiegi pielęgnacyjne, kąpiele, wyczesywanie oraz wycieranie łapek po spacerze. Na spacerach czasem powarkuje na inne psiaki, których się boi. Po bliższym zapoznaniu jest raczej uległy, ale zachowuje dystans. W przypadku adopcji do domu z psim rezydentem polecamy zapoznanie Dymka na wspólnym spacerze.

Dymek to psi ideał, który bardzo potrzebuje znaleźć nowy dom! Bardzo prosimy o udostępnienia, aby ten cudowny psiak nie musiał wracać za schroniskowe kraty! Dla Dymka byłoby to bardzo ciężkie przeżycie.

Kontakt do wolontariusza: 797 849 362

Ogłoszenie z domu tymczasowego Dymka: https://www.facebook.com/kinga.kwolek.5/posts/3222557704424783