Back to ADOPTOWANE

Czika

CZIKA P 137/11/18
PRZYBLIŻONA DATA UR. 2017 r.
WIELKOŚĆ: ŚREDNIA WIĘKSZA
STERYLIZACJA: TAK
W SCHRONISKU OD GRUDNIA 2018 r.

Kategoria:

Opis

Czika jest młodą, dwuletnią, szorstkowłosą suczką o bardzo ciekawej urodzie. Do schroniska trafiła, ponieważ jej właściciel postanowił ją porzucić w wynajmowanym przez siebie mieszkaniu, pozbywając się w ten sposób „problemu”. Jak przystało na młodego psiaka, Czika jest energiczna i ciekawa świata, przez co na początku spaceru ciągnie na smyczy, jednak, gdy się wybiega powrót ze spaceru jest już dużo spokojniejszy.

Jest bardzo pozytywna i radosna, chciałaby się witać z każdą napotkaną na swojej drodze osobą. Ceni sobie towarzystwo człowieka, uwielbia się przytulać i być głaskana. Jest także bardzo pojętna, szybko uczy się nowych komend, a obecnie największą frajdę sprawia jej skakanie przez przeszkody. Boks zamieszkuje z dwiema suczkami, jednak mijane psy na spacerze obszczekuje. W przypadku adopcji do drugiego psiaka, zalecane jest ich wcześniejsze zapoznanie.

Czika jest bezproblemowym psiakiem, wychowanym w mieszkaniu. Poszukuje aktywnego opiekuna, który zapewni jej odpowiednią dawkę ruchu.

Kontakt do wolontariuszki: Ania – 724 107 714