Back to ADOPTOWANE

Chojrak

CHOJRAK P 53/05/21
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2018
WIELKOŚĆ: ŚREDNI
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD MAJA 2021

Kategoria:

Opis

Chojrak stracił swój dom razem z Puszkiem z powodu przeprowadzki właściciela. Z początku bardzo trudno było mu odnaleźć się w nowej sytuacji i zaufać zupełnie nieznanym osobom. Choć bardzo chciał kontaktu z człowiekiem, to zachowywał dystans i potrafił odstraszyć warczeniem czy kłapnięciem zębami. Na szczęście szybko przekonał się, że jest bezpieczny i aktualnie na znajomych wolontariuszy reaguje ogromną radością.

Chojrak jest bardzo ciekawą mieszanką, która ma w sobie i coś z jamnika, i coś z amstaffa 😉 Zyskał dzięki temu połączeniu krótkie, trochę krzywe łapki i jeden z najbardziej uroczych szerokich uśmiechów ❤ Jak każdy młody psiak ma mnóstwo energii – uwielbia biegać i bawić się. Trzeba będzie trochę poćwiczyć chodzenie na luźnej smyczy, ale szybko uczy się nowych rzeczy i jest chętny do współpracy z człowiekiem. Dobrze będzie się czuł przy właścicielu prowadzącym aktywny tryb życia, który poświęci mu czas zarówno na dłuższe spacery, wycieczki i zabawy, ale również na ćwiczenie komend i sztuczek.

Nasz kawaler na mijane na spacerze psy reaguje różnie. Prawdopodobnie dogadałby się z innym psem w domu, ale przed adopcją oba psiaki musiałyby się bardzo dobrze poznać.

Kontakt do wolontariuszy: 503 757 874 (Justyna), 605 437 786 (Arek)